Your Cart

Witamy na sklepie KILOG.PL – Sklep z automatyką przemysłową

Obsługa klienta: 18 446-18-30 

Montaż

Previous
Next

PAMIĘTAJ, że nasza firma świadczy usługi montażowe dla klientów którzy zakupili urządzenia w naszej firmie

Automatyka do bram

Nie jest możliwe wykonanie dobrego montażu bez dbania o szczegóły. Solidny montaż ma bezpośredni wpływ na zminimalizowanie występowania awarii w późniejszym czasie użytkowania napędu. Zgodnie z normą PN-EN 12635 „Bramy. Instalowanie i użytkowanie” oraz normą PN-EN 13241 „Bramy. Norma wyboru”, bramy powinny być serwisowane. Częstotliwość serwisów jest ustalana indywidualnie, w zależności od parametrów technicznych, takich jak: wielkość bramy, rodzaj prowadzeń, intensywność eksploatacji, warunki środowiska pracy bramy, sposób otwierania (ręczny, automatyczny)

Systemy domofonowe i wideodomodonowe

Oferujemy Państwu nasze usługi w zakresie montażu lub modernizacji analogowych i cyfrowych systemów domofonowych i wideodomofonowych. Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu kompleksowe rozwiązania umożliwiające realizacje prostych jak i bardzo rozbudowanych instalacji wideo- i domofonowych oraz sprostać wyszukanym wymaganiom użytkowników w poszczególnych lokalach (prywatne panele zewnętrzne, odbiorniki wewnętrzne audio, wideo słuchawkowe i bezsłuchawkowe, funkcje monitoringu domowego, itp.)

Monitoring

Instalujemy kompletny monitoring ,kamery,modernizujemy i rozbudowujemy już istniejące. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie w zależności od potrzeb klienta i zastosowania monitoringu,dobieramy kamery i odpowiedni sprzęt aby spełniał Wasze oczekiwania bez zbędnych kosztów.

Co mówią o nas klienci?

BAKSIGUR
BAKSIGUR
2022-08-17
Wioletta Kmiecik Ogród Marzeń- permakultura
Wioletta Kmiecik Ogród Marzeń- permakultura
2022-08-04
Bardzo profesjonalna i świetna firma. Bardzo dobry i szybki kontakt z klientem.
ŁUKASZ BIAŁAS
ŁUKASZ BIAŁAS
2021-11-27
To nie pierwszy raz kiedy korzystam z tej firmy...za każdym razem szybkie oraz rzetelne podejście do klienta zarówno sprzedaż jak i późniejszy serwis i po wielu latach napędy w bramach działają bez zarzutu. Polecam, Panowie wiedzą co robią.
Antek Lelek
Antek Lelek
2021-08-29
Marco Sikorski
Marco Sikorski
2021-08-26
Tomasz Chanke
Tomasz Chanke
2021-08-26
lukasz rokicki
lukasz rokicki
2021-08-26
Polecem bardzo duży profesjonalizm
michał majewski
michał majewski
2021-08-26
Maciek Stawiarski
Maciek Stawiarski
2021-08-26
Zwrot produktu

14 dni na zwrot

Bogata oferta

Części producentów z całej Europy

Akceptowalne metody płatności

BLIK / Przelewy24 / Płatność Kartą lub Przelewem