Strona : Montaż

Udostępnij

Montaż_

PAMIĘTAJ, że nasza firma świadczy usługi montażowe dla klientów którzy zakupili urządzenia w naszej firmie.

Montaż napędu do bramy oraz cena uzależniona jest od warunków montażu. Podczas instalacji napędów staramy się, aby każdy montaż był wykonany na jak najwyższym poziomie.

Nie jest możliwe wykonanie dobrego montażu bez dbania o szczegóły. Solidny montaż ma bezpośredni wpływ na zminimalizowanie występowania awarii w późniejszym czasie użytkowania napędu.

Zgodnie z normą PN-EN 12635 „Bramy. Instalowanie i użytkowanie” oraz normą PN-EN 13241 „Bramy. Norma wyboru”, bramy powinny być serwisowane. Częstotliwość serwisów jest ustalana indywidualnie, w zależności od parametrów technicznych, takich jak:

• wielkość bramy,
• rodzaj prowadzeń,
• intensywność eksploatacji,
• warunki środowiska pracy bramy,
• sposób otwierania (ręczny, automatyczny)

Oferujemy Państwu nasze usługi w zakresie montażu lub modernizacji analogowych i cyfrowych systemów domofonowych i wideodomofonowych.

Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu kompleksowe rozwiązania umożliwiające realizacje prostych jak i bardzo rozbudowanych instalacji wideo i domofonowych.

W naszych realizacjach używamy sprawdzonych urządzeń czołowych producentów sprzętu domofonowego i wideodomofonowego jak:

Came, Urmet, bpt , Fermax.